Tennis Verhoeven Mixtoernooi

06 maart 2023


 Op zondag 16 april 2023. wordt er op veler verzoek weer het Verhoeven Verzekeringen mixtoernooi gehouden. Inschrijven kan tot 10 april. Doe het nu dan vergeet je het niet!! Een mooie voorbereiding op de clubkampioenschappen.

We beginnen om 13.00 uur en spelen dan 3 wedstrijden van 45 minuten. Einde van de wedstrijden is ± 17.30 uur.  

De organisatie is in handen van de 50-pluscommissie maar iedereen die ouder is dan 18 jaar mag zich opgeven. Je mag je ook opgeven met een partner van een andere vereniging. Volgorde van inschrijving is bepalend. Graag als mix-koppel inschrijven. Individueel opgeven mag ook. De commissie probeert dan een partner te zoeken. Vooral voor nieuwe leden, die pas lid zijn geworden van onze vereniging, is het leuk om in te schrijven. Zo leer je weer meer mensen van onze vereniging kennen.

De gezelligheid staat voorop bij dit toernooi. De commissie probeert wel zo veel mogelijk op sterkte in te delen.

Inschrijfgeld €4 per persoon  

INSCHRIJVEN KAN: 

Via email naar: [email protected] vermeld onderstaande gegevens in je email.

Of per inschrijfformulier 

Naam:………………………………………         speelsterkte .......

Naam partner………………………....          speelsterkte .......  

Adres:………………………………………          tel: 

Adres………………………………………..         tel:

Email:………………………………………

Email………………………………………...

Of in enveloppe in de brievenbus. Schubertstraat 2 5481LZ Schijndel   

Tot 16 april, de 50-pluscommissie.

Nieuwscategorieën